Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Androidos telefon nagyonhamar...

Androidos telefon nagyonhamar lemerül úgy hogy hozzásem nyúlok. Mi a teendő? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok.van egy xperia x8 am és az a hiba jelentkezett ,hogy nappal feltöltöm a telefont 100% ra és éjjel magátol lemerül vagy 1-2% marad ilyenkor megnézem az akkumlátor használatot és az telefon üresjáratban 40% szokott lenni kb és ezzel együt a telefon készenlétbenis 35-40 körül mozog.aksinak nincs baja mert repülögépesbe nem merül semmitsem.Egy android frissítés segítene?

2013. márc. 29. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
"repülögépesbe" minden ki van kapcsolva belőle még jó hogy nem merül.A leggyakoribb hiba hogy androidnál a programok nem állnak le hanem háttérben futnak.A bekapcsolva felejtett vifi, bluetooth, hamar meríti az aksit.Tölts le valamilyen alkalmazáskezelőt androidra és a fölöslegesen futó alkalmazásokat állítsd le. [link]
2013. márc. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy visszaállítást rajta.
2013. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs rajt alkalmazás. csak 1-2 db játék hungry shark meg ilyenek de azok nem mennek.wifi bluetthot kikapcsolva.de ahogy lezárom és rá 10 percre megnézem mindíg egyre nagyobb lessz a készenléti állapotba az akumlátor használat.
2013. márc. 29. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:

jól mondta az előző hozzászóló...valami fut a háttérben, csak te hiszed, hogy nem...én is így jártam, de már van egy olyan progi, ami jelzi miújság..

este 100% reggel 96...bekapcsolt állapotban persze...ha beszélek, vagy bármi megterhelő, akkor merül rendesen...

2013. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.Nem nagyon foglalkoztam a dologgal ki rootoltam meg ginger dx v29 et ráraktam és jolett.:)
2013. márc. 31. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!