Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok az "alkalmazás...

Miért nem tudok az "alkalmazás" ablakába kattintani?

Figyelt kérdés

Nem reagál a kattintásra valamiért, ha viszont nem az alkalmazásra kattintok, hanem mellé, akkor igen. Nem értem, mi lehet a baj. Ami fura még, hogy ha jobb egér gombbal kattintok az alkalmazásra, akkor arra reagál, de az ablakot is kívülre dobja fel. Mi lehet a baj, mi történhetett? Van rá megoldás? Áááá... :)


Egy képet készítettem, hogy valamelyest lássátok azért:

[link]


Ez pl.: egy videónézésnél. Nem tudom se tekerni, se megállítani, semmit nem tudok, mert nem érzékeli a kattintást. Mint láthatjátok a képen is, belülre nyomtam jobb egér gombot, de az ablakot is csak kívülre dobálja fel. Ez sajnos előfordult már flash játéknál is, de nem értem miért, régen nem volt semmi baj. :(


2013. ápr. 3. 14:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Valaki. Nagyon szépen kérem segítsen! :(
2013. ápr. 8. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!