Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptop.hu mennyire megbízhat...

A laptop.hu mennyire megbízható oldal? Érdemes onnan vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv. A cég teljesen megéri, nem vernek át, és ha garanciát adnak valamilyen termékre, akkor azt tényleg be is tartják. Nemrég vettem ott egy gépet (ami mellesleg nem is volt drága). Első hét után elromlott a gép, visszavittem, és az egyik emberük szétszedte, megnézte és alaplapi baja volt, ezért kérhettem hogy kicseréljék vagy esetleg szerezzenek új alaplapot bele. Ezért kértem cseréljék ki, és azóta is jó a gép :) Kb 1-1.5 éve volt. Nagyon jó kis cég, nem bunkók az eladók, meg minden.
2013. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És még a kérdés, amit kérdeztél:

"Érdemes onnan vásárolni?"

Válaszom: Nagyon megéri :D

2013. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én is ebben bíztam, főleg mivel fizikai valójában létező üzletük is van, nem csak neten:) Láttam jó akciókat is, lehet, hogy onnan fogom megvenni az új gépet.
2013. ápr. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!