Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az baj ha a videó kártyám...

Az baj ha a videó kártyám alapjáraton 56°C és Homefront közbe 119°C?

Figyelt kérdés
Nvidia Geforce 9800 GT 1 GB videó kártyám van és alapjáraton már egy hete 56-57°C Homefront közben pedig 119°C volt Cod 2-nél 95°C..Ez magas?Ideje lenne lecserélni?
2013. ápr. 11. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

az 56-57°C alapjáraton normális....

>100°C teljes terheléssel sem normális (hűtési gond!)

2013. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van azt hiszem be viszem a PC-be hátha meg tudják oldani a problémát.
2013. ápr. 11. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 100%os terheléssel max 50-60°C szokott lenni.

vegyél erősebb hűtőt a gépedbe, a videókártya az alaplapot is leégetheti (tapasztalatból mondom)

2013. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvittem szervízbe és ott azt mondták már nem melegszik mert megoldotta de valami baj van vele mert ott ha egy újjal is hozzá nyúlt kikapcsolt és újraindult.Azt javasolta hogy itthon próbáljuk meg másik táppal.Hazahoztam, semmit nem csináltam vele és tökéletesen működik.Nem értem hogy lehet ez de nagyon örülök neki, jobban viszi a játékokat mint valaha :)
2013. ápr. 13. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!