Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom újratelepíteni az...

Nem tudom újratelepíteni az operációs rendszeremet, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam újratenni az XP-t, de nem érzékeli a gép a CD-meghajtómat.Megpróbáltam többféle meghajtót is, másféle XP-ket is megpróbáltam CD-n és DVD-n, de semmi. Ha bekapcsolt állapotban van a gép és úgy teszek a meghajtóba egy lemezt, akkor azt viszont érzékeli...

Tudnátok segíteni? Esetleg az alaplapommal lenne probléma?



2013. ápr. 12. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt beteszed az XP-t, előtte a BIOSban át kell állítani a bootolást a CD-re!
2013. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Megpróbáltam, de Reboot-ot ír a képernyő és ha nyomok egy billentyűt kiírja még egyszer.

2.válaszoló

Nekem megjeleníti a meghajtót a sajátgépben és a Biosban is, nem ez a probléma.

Egyébként köszönöm a gyors válaszokat!:)

2013. ápr. 12. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendszergazdaként sem látja? Nekem volt olyan, hogy a saját fióknál nem látta, újra meg kellett osztani.
2013. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam, látom a meghajtót, a gép is érzékeli. Azonban mikor Bootolásról van szó, akkor valamiért nem észleli.A Biosban mutatja, sajátgépben is látom, valamint, ha beleteszek egy CD-t vagy egy DVD-t azt is kimutatja.
2013. ápr. 12. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
A lemez amit használsz boot-olható? Mert ha nem akk nem is fog menni. Szedj le egy boot-olható Xp-t és írd ki lassan 2x vagy 4x es sebességgel
2013. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bootolható a lemez, már többször is erről raktam fel az XP-t.
2013. ápr. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!