Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 oprendszer van a gépemen...

Genius1934 kérdése:

Win 7 oprendszer van a gépemen. Szeretném újratelepíteni. De az istennek sem akar bootolni lemezről. Eredeti az oprendszer.! Már mindent állítottam a boot menüben! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:53
 1/6 Pj0tr ***** válasza:

Valószínűleg az, hogy mindent átállítottál a boot menüben. :)

Bemész a BIOSba és megadod, hogy a DVDről bootoljon. Amikor bootol kiír egy szöveget, és elkezd pontokat kirakni, és ha nem nyomsz billentyűt akkor indítja az oprendszert és nem a setup indul.

2011. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
beállítottam biosban hogy elsődlegesen cd-romról induljon..a másod és harmadlagost kikapcsoltam...hiába nyomkodok gombokat...nem a setup indul,hanem a fent lévő rendszer..
2011. nov. 25. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Billentyűzet USB-s? Mert néha az is gond...
2011. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Más CD-ről sem boot-ol, mert akkor az optikai meghajtó is lehet szar...
2011. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen...usb-s!erre már én is gondoltam...biosban tudom használni,aztán mikor indulna...ott már nem...sőt,ha áramszünet után újraindul,akkor sem tudok váltani a módok között...
2011. nov. 25. 18:12
 6/6 anonim válasza:

próbálj F8-at nyomni miután bekapcsoltad a gépet.mivel nem tudom neked,hogy van ezért pontosan meg nem mondom,hogy neked mikor kell megnyomni.nekem amikor behozza az alaplapnak a márkáját ilyen nagy zöld képen rajzal,na nekem ott kell nyomni F8-at és akkor behozza a boot menüt.ott kiválasztom,hogy miről bootoljon a gép és enter.

ha nem írja ki neked,hogy nyomj F8-at a boot menühöz akkor Win7 DVD be,restart és nyomkodd hátha előjön:D

2011. nov. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!