Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha beteszek egy lemezt a...

Ha beteszek egy lemezt a számítógépbe, és beolvasás után hogyan tudom annak tartalmát a gépem saját mappájába átmásolni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=PTta3m7fMK0


amit másolni akarsz kijelölöd,

majd jobb klikk másolás

odamész ahová másolni szeretnéd

és jobb klikk beillesztés...

2013. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Még soha életedben nem másoltál semmit a gépeden??
2013. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De másoltam és beillesztést is csináltam,de ilyet amit leírtam még nem.
2013. ápr. 15. 10:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Beteszek egy dvd-lemezt és ennek tartalmát szeretném a gépre egy mappába másolni.Ráklikkeltem jobb gombbal hogy másolás de kiírja hogy nem lehetséges.
2013. ápr. 15. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a lemezt előtte és a tartalmát másold...
2013. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes! nem tudsz másolni fájlokat, de egy kérdést ki tudsz írni ez ügyben...
2013. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Drone007 ***** válasza:

Ha dvd-videó lemezt raksz be, az speciálisan van elkészítve.

Keresd meg a - ha jól emlékszem - video mappában lévő nagy méretű .dat file-t, és azt másold a saját gépre. Másolás után a kiterjesztését átnevezed .mpg-re, akkor meg is nézheted.


Ha játék dvd-ről van szó, akkor arról iso file-t kell készítened. Ezt egy dvd író programmal tudsz létrehozni iso fájl/dvd kép fájl létrehozással. Ez egy egyetlen nagy méretű fájlt hoz létre a gépeden. Ezt aztán kiírhatod másik dvd-re, vagy virtuális meghajtóval (pl.: daemon tools) megnyithatod, mintha betetted volna a dvd lemezt.


Ha adatlemezről van szó, akkor egyszerűen át kell másolni az adatokat a lemezről, a gépre.

2013. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!