Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 PC + 1 monitor + 1 egér + 1...

2 PC + 1 monitor + 1 egér + 1 billentyűzet? Segítség, nő vagyok!

Figyelt kérdés

Adott két számítógép, ami össze lett kötve egy ilyen átkapcsolóval, vagy mivel. A két gép egy monitort, egy billentyűzetet és egy egeret használ - DE!

Ha csak a switch-en nyomom meg az átkapcsológombot, akkor csak a másik gép monitorképét látom, az egeret és a billentyűzetet nem tudom használni, pedig egyébként tökéletesen működik, láttam már, hogy használják... Csakhogy valamiféle billentyűkombinációval történik az átváltás, nem csak az átkapcsológombbal...

Mi lehet ez a kombináció? Vagy ez egyedileg beállított dolog, mint egy jelszó, és esélyem sincs megtudni?


2013. ápr. 25. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana a KVM-switch típusa, mert van pár billentyű-kombináció. A D-link szutykoknál pl. 2x scroll lock, majd a szám-billentyűzenet a bemenet száma, stb.
2013. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amit látok ráírva:

ATEN

Master View

KVM SWITCH CS-84A

2013. ápr. 26. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


13. oldaltól kezdődik a a billentyűzetről váltás leírása...

2013. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HalfLife2 válasza:
Sziaszok! Most raktam össze 3 PC-t egy ismerősömnek! Ilyen KVM Switch-el akarja használni. Típusa: ATEN CS64US mire én is rájöttem fórumok alapján a váltásra azt hittem kitépem a hajamat szálanként (de ez kb 5-10 perc volt)! :D Szóval a következő a felállás. Minden szépen be van kötve a megfelelő helyre egér billentyűzet stb. 2× Scroll Lock+A+Enter iylenkor elkezd aled váltani a switch.en a portiok közt sorba villogásasal jelzi, ahol meg akarsz állni csak Space-t kell nyomni és kész is. Nekem vhogy így sikerült. Ha nem működne az egér sem a billentyűzet a "zárat" a Space-val lehet feloldani. Ja és ami nagyon király gépek kikapcsolt állapotába is lehet váltani hogy pl az egyik PC épp leáll benyomtam a billentyű-kombót és váltottam a másikra...... remélem tudtam segíteni. . ..
2016. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!