Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi erősítő így működne?...

Titán1234 kérdése:

Wifi erősítő így működne? (többi lent)

Figyelt kérdés

wifi erősítőt szeretnék készíteni úgy, hogy fogok egy antennás usb wifit és egy wifie alkalmas parabola antennát.

Az usb wifinek ki tekerem az antennáját és a parabola antennát meg a wifi kulcsot kábellel kötöm össze. Ez így működhet , van valami akadálya ??



2013. ápr. 25. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy esélye van, hogy gyengébb lesz a jel mint volt.
2013. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MaXXeGee ***** válasza:
Elméletben ez így működhet, persze. Csak minél hosszabb a kábel, annál nagyobb a veszteség, ezt próbáld minimalizálni. De szerintem, minden további nélkül lehetséges. Én haszáltam már így Wifi Stick-et Yagi antennával, akkor parabolával is mennie kell :)
2013. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem köszönöm

és ezek a komplett boltba kapató wifi erősítők működnek?

2013. ápr. 25. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Irányított jelsugárzás mindig is hatásosabb volt mint a szórt.És most jön a DE.Ez nem TV adás hogy csak venni kell a jelet vissza is kell küldeni amire a laptopod vagy a sticked nem lesz képes.Azaz fullos lesz a jeled és ratyi az interneted. [link]
2013. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
xDD köszi
2013. ápr. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!