Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Időnként miért lassú a gépem?

Időnként miért lassú a gépem?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy kell vagy 5 perc, hogy bekapcsoljon. Idegesít, hogy miután bekapcsol, rohadt lassú, és a net is. Egyszer tök gyors, egyszer meg 10percig tölti a youtube-t, hogy a főoldalt egyáltalán behozza. Idegesít, hogy bekapcsolom a gépet, és csak az, hogy az asztalt megjeleníti, semmi más nem fut, kb. 40% ramomat eszi. Miért van az, hogy egyszer lassú, egyszer meg nem? Nincs egy túl szar gépem. DualCore Intel Core i5, 4GB DDR3 1333MHz RAM, Nvidia GeForce GTX 550 Ti és windows 7. Töredezettség mentesítő elméletileg automata, minden szerdán csinál egyet.

2013. ápr. 27. 08:43
 1/3 XxXxSaNyIxXxX válasza:
Hát ha sok progi vagy game van akkor törölj le párat nekem is pont ez volt a bajom tegnam windows cseréltem és máris gyors cserélj windows-t!
2013. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előtte megnézem, hogyan változik, ha letörlök pár játékot, amivel nem játszok. Elég sok van fent. Köszi a tippet!
2013. ápr. 27. 12:25
 3/3 anonim válasza:
Egyáltalán nincsen szar Géped! Nagyon jó géped van :)előttem író jól mondja nekem is ugyanez volt a bajom :)) csak nekem nem az interneten való böngészéskor volt lassú hanem maga a windows-ba a programok :)))
2013. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!