Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Büntetik ha valaki feltöri a...

Faasz kérdése:

Büntetik ha valaki feltöri a másik facebook fiókját?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyen videót: http://www.youtube.com/watch?v=y0nrX9-17Co&feature=youtu.be


A kérdésem az lenne, hogy ha pl. engem ezzel a programmal feltörnek, akkor valahogyan azt vissza lehet nyomozni??? Esetleg büntetik is?



2013. ápr. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen program. Ez az sms-es dolog átverés.
2013. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen program.

Nem tör fel senki egy Facebook profilt, mert a hackercsapatoknak jobb dolga is van, és ennél jóval intelligensebbek, hogy ilyet csináljanak.


A sok "feltörés", amiről lehet hallani nap, mint nap, az annyiból áll, hogy egy hozzá nem értő ember elkezdi az internet világát megismerni, és csinál magának Facebook profilt. Innentől kezdve ha nyilvános helyről jelentkezik be, bárki megláthatja a jelszavát VAGY keyloggert juttatnak a gépére VAGY kitalálják a jelszavát, mert túl könnyű VAGY kitalálják az e-mail címe jelszavát/biztonsági kérdésére a választ, ez utóbbi a legnépszerűbb, mert sok ember teljesen egyértelmű, mindenki által megválaszolható választ ad meg.

2013. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy nyilvános helyen nagyon sokan facebookozás után elfelejtenek kilépni. Aki utána ül a géphez, elég, ha megnyitja, és máris be van jelentkezve.
2013. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy publikus wifi akkor már.
2013. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

adathalásszal fel lehet törni,pl ez az oldal is azt csinálja... [link]

én is kérdeznék,ha pl adathalásszal jutnak be egy facebookba,azt büntetik?(mármint ha kiderül)

2013. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!