Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek anime rajzfil...

Hogyan készítsek anime rajzfilmet/videót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy történetem, melyhez egy klipként készített ,,előzetest" már fel is tettem YouTube -ra, azonban eszembe jutott, hogy meg tudnám-e csinálni a történetet úgy, hogy konkrét videó legyen, animáció és nem pedig képekből összeállított klip?


Itt egy link az előzetes videóhoz, hogy tudjátok, nagyjából mire is gondolok:


http://www.youtube.com/watch?v=yu0tSejYsOE



2013. ápr. 29. 17:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még így az elején közölni, hogy 15 vagyok és csak nemrég fogtam hozzá az ilyen klipek elkészítéséhez, így felesleges oltogatni a videót, hogy ilyen szar meg olyan szar, én is tudom hogy az lett, köszönöm.
2013. ápr. 29. 17:31
 2/7 uno20001 ***** válasza:

[link]

és

[link]


Talán segített.

2013. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Profi animációt biztos nem fogsz tudni, mert nem vagy animátor, de valami mozgóképhez hasonlót lehet csinálni, csak akk kb minden mozzanatot külön meg kell rajzolni és egymás után vágni, ami nagyon hosszú idő.
2013. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rajzaid nagyon aranyosak, tetszenek. :) Vagy olyan szinten, hogy simán megállná a helyét rajzfilmben is.


Én rövidebb animációt, hang nélkül, pl. pixel figura kacsint Photoshop-pal szoktam csinálni. Ott Window ->Animation és már dolgozhatsz is. :) Itt gifbe tudod elmenteni a képeidet.


Utána bármilyen videószerkesztő programban, például Sony Vegas, Adobe Premiere, Movie Maker dolgozhatsz a giffel, de vigyázz akkor, hogy elég nagy méretű legyen. Ha mondjuk a videód felbontása 1920x1080, akkor marha rosszul fog festeni egy pici, 800x600-as animáció benne.

Ezekkel zenét is vághatsz alá, készíthetsz áttünést, effektezhetsz sokat. :) Írhatsz is külön szövegeket, egyszóval nagyon jó cuccok, főleg a Vegas. A Movie Maker nem annyira, de használható.


DeviantART-on sok tutorialt találsz. Egyébként ha még nem vagy regisztrálva rá, akkor ajánlom amúgy is az oldalt, oszd meg ott is bátran a rajzaidat mert nagyon jó vagy. :)

2013. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok...ott van még az MMD is, vagyis a MikuMikuDance, de szerintem azzal csak táncot lehet, és 3D-s. :) Ha beírod YouTube-ra, hogy MMD, kiad 1000-ret :)
2013. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AMV-nek hívják , leg egyszerűbb a Sony Vegas nevű programmal , letöltöd azt amitbele szeretnéd rakni , majd kedved szerint vágod és effecteled . Pl itt egy Sony Vegasos OP AMV: http://www.youtube.com/watch?v=wa8a_NXRQuo
2013. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, majd megpróbálom akkor valahogy megoldani. :) Még egyszer köszi!

Aliphya Wolf > Alfa

2013. máj. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!