Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire jó ha veszek nagyobb...

Mire jó ha veszek nagyobb memoriát a gépembe? Gyorsab lessz vagy mi változik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
ram-ra gondolsz? ha igen akkor az alaplapodnak keresed meg az adatait neten vagy írd ide és megnézzük mennyit lehet bőviteni rajta..:) igen gyorsabb nem fagy le nem akad...
2013. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi van most benne és, hogy mire használod. Egy bizonyos szint felett nem érdemes bővíteni, mert nem ér sokat! Ha a gépben túl kevés a RAM, akkor viszont sokat számíthat a bővítés. 4GB az a szint, ami már/még elég jó egy átlagos középkategóriás gépbe. :)
2013. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez volna az :) [link]
2013. máj. 2. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van elég memória, akkor gördülékenyebb a munka sok alkalmazással és nagy méretű fájlokkal. Ha egy játékot leteszel tálcára, akkor gyorsan beugrik az asztal illetve gyorsan vissza tusz lépni a játékba. Ugyanígy az alvó módba lépés és ébredés is gyors, ha van elegendő mennyiségű memória. Nyilván a proci, a videokártya vagy a vinyó nem lesz gyorsabb a több memóriától, de visszafoghatja ezeket a hardvereket az, ha túl kevés a RAM. :)
2013. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
am ha már így linkeltem mi a véleményetek a gépről szerintetek milyen? úgy értem miben jó miben rossz stb.
2013. máj. 2. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
4GB RAM van benne...szerintem annyi elég (azaz 8GB nem okozna komoly különbségeket).
2013. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen de valamiért az utobi napokban nagyon lassú a gép pedig még m1 éves sincs...átfutattam vírusírtásonis nincs vírusa...programis alig van rajta de valamitől az utóbi napokban állandóan melegszik a gép és néha befagy eért gondoltam a memoriára :) segítsetek kérlek mert kezdő vok köszi mindenkinek!
2013. máj. 2. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
laptop hűtőd van ?
2013. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van persze :)
2013. máj. 5. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!