Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van lehetőség arra, hogy...

Van lehetőség arra, hogy Facebook-on letilthassam a bökés funkciót? Van valaki, aki mindennap "bökdös", van hogy egy nap többször is (nem ismerősöm), és nagyon idegesít már!

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd magad és előbb szabadulsz!
2013. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Már gondoltam, hogy írok neki, fejezze be.:) Már vagy egy hete csinálja kb., nem értem, miért nem veszi a lapot, még egyszer sem böktem vissza!! XD
2013. máj. 3. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak olyan tud megbökni, aki valamelyik (vagy több) ismerősöd ismerőse. Nézd meg, hogy ki a közös ismerős, és rajta keresztül állíttasd le!

Csak megérti végre.

2013. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Korábban már be is jelölt, de mivel nem ismerem nem jelöltem vissza, meg írt üzit, hogy meg szeretne ismerni, de akkor is mondtam neki, hogy én meg nem szeretnék ismerkedni...aztán eltelt 1-2 hónap, most meg ugye ez a böködés... A tiltás azért lehet túl drasztikus lenne :D


De akkor olyat nem lehet, hogy ez az egész bökdösös funkció eltűnjön face-ről, mert nekem nincs rá szükségem, nem bökögetek senkit, hogy engem bökdössenek arra meg végképp nincs! :DD

2013. máj. 3. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen lehetőség, mint ahogy azt sem lehet letiltani, hogy az ismerősöd ismerősei bejelöljenek.

Most is azt mondom, hogy a közös ismerőst kérd meg, hogy szóljon rá, szerintem ettől elszégyelli magát.

2013. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Szerintem még várok kicsit, hátha leáll, reakció híjján, és ha nem írok neki, hogy ez már idegesít!:)

2013. máj. 3. 18:26
 7/9 Lajos54 ***** válasza:

Nem gondolod, hogy esetleg akar tőled valamit? :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2013. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy akarna, de mivel már mondtam neki, hogy nem pálya a dolog...nem tudom mit erősködik még mindig?!:DD Ma "csak" 3-4 megbökést kaptam! XDXD
2013. máj. 3. 19:03
 9/9 tiburtius ***** válasza:
Na igen a bökés :) DUGJUNK WAZE. Az emberek nagy része sajnos nem ismeri. :)
2013. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!