Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki Facebookon lájkolta...

Ha valaki Facebookon lájkolta egy képemet, akkor hogyan tudom törölni a lájkot? Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 10:05
 1/5 anonim válasza:
nincs
2013. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Mint fent.

Már csak azért is így van, mert az a "valaki" véleménye, nem a tiéd...

(legfeljebb hozzászólásban odaírod, hogy "Nekem nem tetszik, hogy neked tetszik") :)

2013. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :-(( Csak végül is az én képemhez "szól hozzá", azért bíztam, benne, hogy tudok vele valamit kezdeni.
2013. ápr. 3. 13:50
 4/5 anonim válasza:
Van egy lehetőség: Törlöd a képet (ekkor az összes lájk elveszik a képpel), és feltöltöd újra. Akinek nem szeretnéd publikussá tenni a képet, annak nem teszed elérhetővé.
2013. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A válaszok igazak. Hozzátenném, hogy ha nem ismerősöd, hanem egy idegen képét, videoját, linkjét, szövegét Te lájkolod vagy megosztod, akkor nem csak az ismerősök férnek adataidhoz/egyébként is az ismerős bejelöléssel engedélyezted már nekik/, hanem az idegenek is. No ennek van nagy veszélye, a kamuzók, a lájk és megosztásgyűjtők kik a reklámmarketing jegyében gyűjtik az adatokat, a virusküldők, az adatok és kiemelten az email cim gyűjtők és az adatokat értékesitők ebből élnek, méghozzá nagyon jól!
2013. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!