Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem rég láttam, hogy az...

Sliders kérdése:

Nem rég láttam, hogy az Aldiban kapható lesz egy hordozható kompresszor: www.aldi.hu/hu/html/offers/2867_36255. htm Ez a kompresszor tud elég levegőt szállítani ahhoz, hogy a számítógépet rendesen ki lehessen vele tisztítani?

Figyelt kérdés
Vagy gyenge ahhoz? Tehát még a táp egységből is simán kifújhassam a port vele!

#számítógép #kompresszor #Aldi #workzone #számítógéptisztás #hordozható-kompresszor
2013. máj. 4. 14:52
 1/4 Won válasza:
Szélcsatorna tuti jó lesz :P
2013. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem alkalmas arra amire szeretnéd használni, tartályosat nézz.
2013. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg vettél valamilyen kompresszort az általad említett célra? Netalán mégis megvetted az Aldisat? Én is ugyanerre a célra keresek valamit, és az Aldiban megint árulni fognak május 2-től egy kompresszort. Igaz, nem tartályos, de 8 Atm a nyomása, és 180 liter/perc a kapacitása. Nem tudom, hogy ez ugyanaz-e, mint az egy évvel ezelőtti termék, ezért azt sem tudom, hogy ez is kevés-e erre a célra.
2014. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül egy 25 litereset vettem. Ez arra a célra amire használom megfelel. Gépház és alkatrészek pucolása illetve permetezőgép feltöltése.


Komolyabb munkára, például egyéb csiszoló vagy komolyabb szerszámok etetésére inkább egy 50 literes a jó. A kézit majd egyszer lehet még kipróbálom ha a fan faktor olyan lesz :)

2014. máj. 6. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!