Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox játékkal lehet játszani...

Xbox játékkal lehet játszani xbox 360-on? (sonic Heroesről lenne pontosabban szó)

Figyelt kérdés
csak mert lesz egy felül említett sonicunk és nem vagyunk benne biztosak hogy működik-e?
2013. máj. 5. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az Xbox utódját, az Xbox 360-at 2005. május 12-én mutatták be az MTV-n, és Észak-Amerikában 2005. november 22-én jelent meg. Az nVidia 2005 augusztusában állította le az Xbox grafikus vezérlőinek (GPU) gyártását, amely egyben maga a konzol gyártásának végét is jelentette.


Amikor az Xbox 360 egy eltávolítható merevlemezzel van felszerelve, akkor emuláció segítségével támogatja az Xbox játékok korlátozott számát. Mivel az Xbox és az Xbox 360 felépítése eltérő, ezért a szoftveres emuláció az egyetlen módja a kompatibilitásnak az eredeti Xbox hardverének hiányában. Az emuláció támogatja az anti-aliasinget (élsimítás), valamint az alacsony felbontású kép felskálázását. Ezen emulátort rendszeresen frissítik, hogy tovább növeljék a kompatibilis játékok számát. A frissítések ingyenesek, az Xbox Live rendszerén keresztül vagy az Xbox weboldaláról, valamint az Official Xbox Magazine-hoz mellékelt lemezeken is elérhetőek."

[link]

azaz elvileg igen.

2013. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én arra alapozok, hogy ezt ps2-3 között is meg lehetne csinálni, akkor xboxon mért ne?
2013. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. máj. 6. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!