Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Metin2 Privát szerver?

Metin2 Privát szerver?

Figyelt kérdés

Már nagyon rég keresem a nekem való metin2 privát szerveremet...Utálom ezeket az új szerókat,amibe 250 max lvl,meg új mappok,új fegyverek...

Olyat keresnék,ami max lvl 99,régi cuccok meg minden. :)

KIlőve: DDMT2.Oldmt2...Tőlem lehet PvP,és PVM is.:D Csak GF legyen.:3

Nyugodtan írjatok.:33


2013. máj. 7. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
pvm2... de szerintem teis hagyd abba a metinezést nem vezet az jóra inkább játsz pl: Battlefild 3, Tomb Radierrel, hasonlóval, énis 2 éve nagyban metineztem meg minden, de rájöttem hogy ezzel nem érek el semmit, nap 5-6 órát függtem rajta és nem vezetett jóra, ezekell a játékokkal amiket irtam, inkább elvagyok mint a mtin2-vel
2013. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a Kommentet.:) Megfogom nézni a pvm2-őt ígérem.

Nem,nem fogok 8 órát függni a metinen,mivel csak este érekrá,olyankoris csak unatkozom .:( szóval..max így 1-2 órát játszom naponta..de nem mindig,az szerintem ennyira nem rossz. :) Várok még kommenteket!:)

2013. máj. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!