Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft mod írás? HELP!

Minecraft mod írás? HELP!

Figyelt kérdés
VAn ugye az equalent exhange 2 na mármost ebben van EMC meg Red és Dark Matter. Ezeket kivették az EE3-ból. Tudom, hogy valahogy át lehet írni, a kettőt, hogy kompatibilis legyen 1.4.7-el. ugyanis be akarom rakni az ftb-be. Meg lehet oldani? Valaki megcsinálná nekem?

2013. máj. 7. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szántál rá? Átlagos java programozói díjjal számolva persze
2013. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semennyit, ugyanis már csomó ilyet láttam, csak én nem tudom, hogy kell. Te tudsz valakit?
2013. máj. 20. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

"ugyanis már csomó ilyet láttam, csak én nem tudom, hogy kell"


há akkor ha sok ilyet láttál nézd meg h hogy müködnek

2013. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifejtem: Láttam, hogy valaki feketén felpatchelt egy modot frissebb verzióra, de azt, hogy pontosan hogyan kell azt nem mondta/mutatta meg.
2013. máj. 21. 15:40
 5/5 Br3nor ***** válasza:

Ahogy már az előző válaszoló mondta:

Mennyi pénzt szántál a programozónak hogy megcsinálje neked?


Egy mod update-eléséhez nem kevés alapszintű és emelett kifejezetten java programozási tudás kell. Ha ezekben semmilyen tapasztalatod nincs akkor esélytelen hogy megcsináld. Maguk a modkészítők is egy-egy MC frissítés után hetekig dolgoznak a saját modjukkal hogy kompatibilis legyen. Pedig ők nagyrészt profi programozók

2013. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!