Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World of tanks játékban miért...

World of tanks játékban miért tesz be tier 3-as ként tier 5-ös tankok ellen? Semmi esélyem ellenük.

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

A match making rendszert elég nehéz rendesen össze tenni oroszokról lévén szó még rosszabb az egész.

Ma már elég tűrhető a match making rendszer de hogy ne kelljen 2 percet várni egy játékért néha ilyet is csinál általában a szakaszt szereti magasba pakolni legalábbis mikor még én toltam vele így volt.

Amúgy kitartás én prénium nélkül simán kihúztam a BatChatillon25t-t csak ügyesen kell játszani és akkor nem lesz gond :)

2013. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez ilyen de mivel ingyenes játék így nem kell rajta mérgelődni
2013. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mert ilyen a matchmaking.. normál tankok esetében (medium, heavy, TD) +2 tierrel feljebb van a határ, scout vagy arty esetében jóval több


5-ös tankkal is befog tenni tier 7 be, tier 7-el meg 9-be.. ilyen a játék

2013. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan harcba, hogy "semmi esélyem" max csak akkor kerülsz bele ha szakaszban mész valami a szintednél jóval nagyobb szintű géppel. 3-as szintű gépként nem az a dolga az embernek, hogy a full legerősebb 5-ösöket kilője. Ha te vagy a legkisebb gép akkor az ellenségnél is a legkisebb gépekkel kell keresni a harcot vagy a nagyokat kell támogatni.
2013. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te azt a szót ismered hogy "felderítés" ? Nem azért de nem kell mindig lövöldözni ha könnyű tankal vagy,menj inkább felderíteni és ne lövöldözz mert egyből meglátnak és kiszednek.
2013. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen...

Vagy felderítened kell

vagy azért rakhat be mert te arty (önjáró löveg)-gel vagy és azzal nagy tankokhoz rak

Egyébként maradj hátúl védeni a bázist és akkor nem lőnek ki olyan hamar

Bebújsz egy bokorba és kész!!! ;)

2013. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
engem tier 3-as tankal tier 8-as tankokhoz rak be
2013. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez most a gondom, van, hogy a tier 4 eseel berak tier 8asok közé... a 2 szinttel nagyobb tankokat még el el viseltem, de ez már így játszhatatlan, és egyszerűen nem értem miért rak be 10ből 9szer 4-5szinttel nagyobb tankok közé... nem hiszem el, hogy nincs elég játékos...
2013. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!