Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálhatnék ez ellen az...

Mit csinálhatnék ez ellen az Oblivion nevű játékban?

Figyelt kérdés
Szóval leszögezném az elején, hogy nem alapértelmezett fajjal játszok(cute elf) ha ez számít. Szóval egy egész helyes fejet csináltam neki a játék elején. A probléma ott kezdődik, hogy vámpírrá változtam, mert hogy az milyen jó buli lenne már. Nos tényleg jó, először csak kicsit sápadtabb lett, és furák lettek a szemei. Mondom oké, ilyen az előző karakteremnél is volt. Viszont most meg észrevettem, hogy az egész feje eldeformálódott valami miatt. Ha kigyógyulok a vámpírságból akkor ugyan így marad, vagy rendbejön? Esetleg mit tudnék ezzel kezdeni? Valami mod van hozzá ami segít? a peccseket feltettem.
2010. júl. 25. 18:17
 1/1 anonim válasza:

Nos látom olyan emberrel van dolgom aki szeret mod-olni akárcsak én is :).

Az ilyet meglehet oldani különböző mod-okkal aján lom a [link] ot ott van minden.

A másik kérdésedre hogy ha kigyógyulsz a betegségből akkor vissza áll-e az arca az hogy: Elvileg igen vissza kéne állnia az arcának ha nem akkor viszont cumi BOCS.

2010. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!