Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fissitettem az uj vibert...

Fissitettem az uj vibert iphone 4s-en es nem engedi, hogy kepet kuldjek. Azt irja ki hogy a privacy settings-ben allitsam be de ezt nem talalom. Mit kellene tennem hogy ujra tudjak kepeke kuldeni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 20:50
 1/4 anonim válasza:
Sajnos a választ én sem tudom de nekem is ugyanez a gondom lett pár napja,amikor a viber frissült.Azóta nem enged hozzáférni az iphone (3gs) -on levő fotó könyvtárhoz,amikor küldenék.A fényképezett képeket engedi továbbküldeni illetve a megkapottakat is de a fotó mappából nem. Küld a privacy settingshez,hogy engedélyezzem de gőzöm sincs hol található, :)
2013. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mxracer válasza:

Sziasztok!


Van megoldás! Én is ezzel a problémával szembesültem.

Szóval...

IOS6-nál semmi probléma,mivel van egy ADATVÉDELEM menüpont a beállításokban,ahol simán engedélyezni kell a vibert és kész.

Ezzel ellentétben IOS5-nél (gondolom régebbinél is),mivel nincs ilyen lehetőség ezért másképp kell megoldani--->

Beállítások -> Általános -> Korlátozások(kódot megadni) -> Helyszín -> Helymeghatározást bekapcsolni,és ha minden igaz megjelenik majd ott lejjebb egy Viber ikon,ami értelem szerűen bekapcsolva kell hogy legyen.

Utána már engedni a képek küldését a VIBER. Le egyszerűsítve,bekapcsolt helymeghatározással engedi csak ezt a funkciót.

Nekem működik. :)

2013. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hello, köszönöm szépen -lehet,hogy ez a megoldás.Pár napja azt tudtam tenni,hogy az app store-ban ismét megtalálható volt a 3GS-re való változat.Leszedtem a mobilomról a legújabb vibert majd felraktam az eggyel régebbit.Igy mükszik.Ha updatolom akkor megpróbálom a Te módszeredet.

mégegyszer kösz

2013. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jucus 2014 válasza:
Sziasztok! Én épp ma frissítettem a VIBER-t, és ugyanez a probléma. Minden be van kapcsolva....Másnak is történt hasonló mostanában?
2019. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!