Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell újratelepíteni...

Hogyan kell újratelepíteni egy notebookot?

Figyelt kérdés
Még két éve vettem egy laptopot előretelepített Windows 7 Home Premium operációs rendszerrel viszont mostanra igencsak problémás lett a gépen a Win 7. Kezdjük ott hogy nem lehet teljes képernyős programot futtatni mert 5 percenként magától lerakja a tálcára. Filmet sem lehet nézni teljes képernyőbe mivel ott 5 percenként belepofátlankodik a tálca a filmbe és akkor ki kell lépni a teljes képernyős módból majd vissza de 5 perc után megint megjelenik a tálca. Még a böngészőt sem lehet normálisan használni rajta ( ezt a kérdést is a mini laptopomról írom ki mert a notebookom nem alkalmas rá )mert az 5 percenként elveszíti a fókuszt és ugye ilyenkor a szövegbevitel is abbamarad. A kérdésem az lenne hogy hogyan kell újratelepíteni egy olyan notebookot amin egy gyárilag telepített Win 7 van? Még régen a használati útmutatójában olvastam valami visszaállító partícióról de sajnos már eltűnt az útmutató.

2013. máj. 12. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A visszaállító partíció egy felesleges hülyeség, ne is próbálkozz vele. Szerintem a legegyszerűbb, az lenne, ha megkérnéd az egyik ismerősöd, hogy csinálja meg neked, és közben néznéd, így máskor te is megtudnád csinálni. Azért mondom ezt, mert az újratelepítés után még drivereket is kell vadászni stb. ami egy kezdőnek elsőre elég összetett.
2013. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előzővel nagyon nem értek egyet.

A visszaállító partíció a világ egyik legkirályabb találmánya.

Keresd meg a te gépedet, hogyan lehet előszedni és azzal állítsd vissza.


Általában F10 amúgy

2013. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy google:

a géped pontos típusa + "user manual" és kiadja azt a papírt, amit kaptál hozzá. PDF-ben persze.

2013. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A driverekkel nem lenne probléma mivel már párszor telepítettem újra gépet CD-ről és az AIDA64-el mindig össze tudtam szedni az illesztőprogramokat viszont visszaállító partícióról még sohasem telepítettem újra gépet.
2013. máj. 12. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

És amúgy a recovery partíciót nem tetted még tönkre?

Nem törüölted?

Tölsd le:

Easeus partition manager

ingyenes

és nézd meg, hogy megvan-e még az OEM recovery.

Printelhetsz is ha gondolod és megnézzük.

2013. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt mutatja az a program: [link]
2013. máj. 12. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó az szerintem.

Keresd meg melyik billentyűvel lehet előszedni a recovery partíciót. szerintem F10, de lehet más. Google szerint F11 is lehet.

Indítsd újra, amikor bejön a boot képernyő, ahol a biosba is be lehetlépni nyomogasd, vagy tartsd az F11-et, ha windows indul újraindítod és az F10 el ugyan ezt.


Elő kell jönnie.

2013. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!