Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 probléma. ötlet?

Windows 7 probléma. ötlet?

Figyelt kérdés

Régebben xp volt a gépen.. ismerőseim meggyőztek és tegnap fel raktam egy win7-et 32 bites ultimate... utána fel tettem az alaplap drivert videokártya drivert stb.... alap progikat virusirto ilyenek... aztán észre vettem hogy egy játékot sem birok telepiteni... pl AC3, xcom enemy unknown ... azt a hiba üzenetet dobja ki a telepités közepénél hogy: "An error occurred while unpacking: archire corrupted! Unarc.ddl returned an error code: -7 ERROR:archive data corrupted (decompression fails)

"

és már nagyon kezd bosszantani... megprobáltam ugy fel tenni a játékokat h a virusirtot leállitottam .. ugy sem ment... bezártam minden alkalmazást... ugy sem... letöltötem a játékokat máshonnan más verziojut (reloaded,flt,skidrow) egyik sem ment... a win7-emen bekapcsoltam az updateket tehát frissitve van a rendszer is... tudnátok vhogy segiteni :/ ?


2013. máj. 13. 22:34
1 2
 1/11 anonim válasza:

Először is próbáld meg újratelepíteni a WinRar-t a gépeden. Ha ezután sem lesz jó, akkor itt egy másik lehetséges megoldás:

1. Tölts le egy unarc.dll fájlt (Például innen: [link] )

2. Tedd be ezt a fájlt a System32 mappádba. (C:\Windows\System32)

3. A parancssorba (cmd-be) írd be: regsvr32 unarc.dll

4. Indítsd újra a gépet.


Remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

(még mindig az 1. válaszoló vagyok)

Ha nem lenne jó, akkor nézesd meg a Memóriádat, mert lehet hogy hibás. Lefuttathatsz egy Memtest-et is.

2013. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia köszi! :)


letöltöttem ezt a filet bemásoltam ahova mondtad beirtam a parancssorba azt a szöveget és ezt a hibát dobta ki:


Az "unarc.dll" modul betöltése megtörtén, de nem találhato a következő belépési pont: DllregisterServer.


Gyözödjön meg arrol hogy az "unarc.dll" érvényes DLL vagy OCX fájl, majd probálkozzon ujra.


Ilyenkor mi a teendő? :/

2013. máj. 14. 13:08
 4/11 anonim válasza:

Nézd meg, hogy amit letöltöttél, az valóban .dll fájl-e.

Próbáld meg még egyszer a parancssorba beírni a regsvr32 unarc.dll parancsot. Sikeresen lefut a parancs? Mit ír ki a végén? A WinRar-t újratelepítetted?

2013. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Keresgéltem kicsit a neten. Többen írták, hogy nekik a windows újratelepítése megoldotta a problémát. Azt is írták, hogy a parancssori lépést kihagyták. Tehát csak bemásolták a dll fájlt és azután jó volt. Próbáld ki, hogy így működik-e.
2013. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen dll-fájlt töltöttem le megnyitottam a linket amit küldtél és legalul a szürke "zip file download"-ra mentem nem a narancssárga dll fix micsodára..


nem müködik probáltam.. :c

2013. máj. 14. 18:18
 7/11 A kérdező kommentje:

a windowst is ujra telepitettem nem rég pár orálya ultimate helyett fel raktam egy professionalt és ugyanez a helyzet.. itt is megprobáltam a dll-t de nem jo... és ugyanazt irja ki amikor beirnám a parancssorba amit mondtál.. :/


"Az "unarc.dll" modul betöltése megtörtén, de nem találhato a következő belépési pont: DllregisterServer.


Gyözödjön meg arrol hogy az "unarc.dll" érvényes DLL vagy OCX fájl, majd probálkozzon ujra. "

2013. máj. 14. 18:20
 8/11 anonim válasza:
Akkor sajnos nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Próbálj kutatgatni a neten, hátha sikerrel jársz.
2013. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Azért van, mert a dll nem ActiveX dll, ezért nem is kér regsvr32-t egyáltalán. Elégséges, ha bemásolod.


"Regsvr32 is only useful for ActiveX libraries, not for every dll in the system (most times it's not needed at all). The error message clearly indicates that the library is NOT ActiveX (by the fact that it doesn't exports DllRegisterServer), so regsvr32 is not needed."

2016. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos nekem is ugyan ez a problémám! Azóta megoldódott a problémád? Végül mi volt a megoldás kulcsa? Mi okozta a hibát?
2016. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!