Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz megtanulni...

Nagyon nehéz megtanulni Counter Strike ozni? Nagyon tetszik az a játék, és szeretnék vele játaszani.

Figyelt kérdés
Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!!! :)

2013. máj. 16. 02:12
 1/5 anonim válasza:
87%
Gyakorlás kérdése. Ez egy olyan dolog, hogy leülsz nyomod és bele fogsz jönni. Ennyi.
2013. máj. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 3 éve tolom...ha elég türelmes vagy akkor sikered lesz.

Türelem rózsát terem.

2013. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. év a leghúzósabb. ilyenkor csak botozz

2. évbe beleshetsz néhány mixre/warra, de inkább botozz

3. évbe szerverezhetsz, hogy ellesd más technikáit, de bhopos szerón sose játssz


te fogod érezni mikor kell váltani

2013. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De, hogy is kell ide éveket várni. Hülyeség. Én 1 évvel ezelőtt botoztam 1 hetet aztán el lettem tiltva a géptől 3 hónapig és most kezdtem megint el persze szerón. A lényege, hogy legyél távcsövessel és ahogy meglátod az ellenséget azonnal közelíts és headshot. De ehez mind gyorsnak kell lenned.
2013. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Nem csak távcsöves fegyverrel kell tudni lőni... Ott a desert, usp, m4a1 colt, ak47 (kala)... Ezzel mind mind megkell tanulni, ha valóban megszeretné a CS-t tanulni... Nem kempelni kell, hanem bizonyos szituációkat meg kell oldani. A botozás is hülyeség. Egyáltalán nem kell botoznod, én sem botoztam. Menny fel egy normális szerverre, és játsz. Majd ott megtanulod a pályákat és hogy mit kell csinálni. Akár nézhetsz youtuben videókat is. Vannak egyébként speciális szerverek, én azokat javaslom. Mit értek ezalatt? Hát van DM szerver (deathmach), van GG szerver (gungame), van AIM szerver (ahol csak aim mapok vannak). Ezt a 3-at javaslom gyakorlásra a botok helyett. Esetleg lépj be egy klánba, és azzal úgy tudsz warozni is. Még egy tanács: Nem hangfalon kell nyomni, hanem szerezz be egy fülest (fejhallgató) az nem árt, azzal hallod ha trappol az ellenfél. Csalni pedig ne csalj egyáltalán!!!
2013. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!