Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a számítógépem?

Miért lassú a számítógépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok kb 1 éves gépem van amd athlon x3 460 proci, 4gb 1600 mhz ram, 1gb gddr5 sapphire radeon hd 6850 videokártya, gigabyte 880 gm-d2h alaplap, 1tb winyó

A bekapcsolási idő iszonyat lassú és nem volt ilyen amikor megkaptam nagyon gyors volt most meg lassú, az internetet is amikor megakarom nyitni akkoris 1 perc mire megnyitja.

Windows 7 64 bites op. rendszer van rajta. Válaszokat előre is köszönöm



2013. máj. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Látatlanban azt mondanám tele van szemetelve a gép.

Elsőnek ki kellene takarítani a registryt például.

2013. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Cleaner-t szoktam használni és már azis nagyon lassú. Töredezettségmentesítést is akartam de azt magától szokta. Volt 5 vírus a gépen de esettel eltávolítottam mindet, lehet ez a baj?
2013. máj. 18. 20:12
 3/7 A kérdező kommentje:
mondjuk előtte is lassú volt mielőtt vírust kapott.
2013. máj. 18. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt futtasd le.

2013. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2013. máj. 19. 07:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Teljesítményadatok és -eszközök\Speciális eszközök

Itt van olyan, hogy "Teljesítménnyel kapcsolatos problémák", illetve van egy eseménynapló. Ebben megtalálhatók a lassító tényezők.


Nálam általában a víruskereső indulása a lassító tényező,de így is 60-65 másodperc alatt bootol HDD-ről.

(Win 7 Ultimate 64bit)

2013. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszönöm
2013. máj. 21. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!