Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vissza kell vinnem a szervízbe?

Vissza kell vinnem a szervízbe?

Figyelt kérdés

Vasaroltqm tegnap egy laptopot,bemutato gep volt.

Tegnqp wiman bejelentkeztem azzal a jelszoval ami a felhasznalo mev volt,es ma ujrq bekapcsoltam,es nem fogadta el a jelszót.mit csinaljak?


2013. máj. 18. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Bemutatógépet vettél? OMG


Akkor vidd vissza és kérj egy bontatlant.

2013. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazandibol valaszt vartam a kerdesemre nem tanacsot.
2013. máj. 18. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
még egy tanács: írjál rendesen;)
2013. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnek félig igaza van (és az válasz volt), ha csak azért vetted meg mert az volt az utolsó akkor cseréltesd vissza, keress egy karcot, vagy mocskot a gépen amit eddig nem vettél észre. Ha nincs ilyen opció akkor tedd újra az egész rendszert, vagy ott tetesd újra, mondván azon ki tudja mi van már.
2013. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4/4


+1

2013. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem reg tanultam meg kezelni a gepet,azert megy nehezkesen az iras,sajnalom.nem vagyok fiatal mar.
2013. máj. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!