Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntus op. Rendszerre telepít...

Ubuntus op. Rendszerre telepítettem az NFS Underground 2-t, de nem jó a grafika, szinte semmit nem látok a játékból ha elindítom, már a menüt sem. Mit kéne telepítenem/frissítenem, van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Windows.

A linux nem játékra való.

2013. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam, nem is szoktam játszani és emiatt nem is rakom fel a windowst. Úgy gondoltam, hogy van rá megoldás, mivel futnia kellene..
2013. máj. 20. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Fut is nem? Csak normálisan megírt driverek hiányában, így fut. + még az is rátesz egy lapáttal, hogy gondolom wine alatt fut, tehát a widnwosos környezet emulálva van. Ha játszani akarsz, rakj fel a linux mellé egy windowest, és játszani akarsz, indítsd újra a gépet.
2013. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!