Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van megoldás hogy a PC olyan...

Van megoldás hogy a PC olyan teljesítményt nyújtson mint egy PS3?

Figyelt kérdés

Ma összehasonlítottam egyik kedvenc játékomat az SW: TFU2 -t egy PS3 képességeivel, és a teljesítmény gyalázatos lett. Egyrészt a bugok miatt ami még elmegy mert nekem mondjuk szerencsére ezek a hibák nem léptek fel, de lassabban mozog benne minden, és a grafika is túl van erőltetve, Ps3on pedig tökéletes gyorsasággal, grafikával futnak.


http://www.youtube.com/watch?v=PTtLYhwRHZI


http://www.youtube.com/watch?v=f2sOCK1CzMA


Hasonlítsátok össze a kettőt és meg lehet látni a különbséget. Létezik olyan Processzor, videókártya, ram vagy akármi amivel elérhetővé váljon hogy ilyen teljesítménnyel lehessen vinni a játékokat?



2012. okt. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen géped van?
2012. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs. 2 teljesen különböző "platform2 Ez kb mintha azt akarnád hogy a trabatn teljesítménye érjen fele egy ferrári teljesítményével.


Nem beszélve a ps3 és a pc játékok optimalizásáról.

2012. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha veszel 150K-ért egy PC-t, ami jól van összerakva, akkor simán veri a PS3-at, persze a PS3-nál jobban odafigyelnek az optimalizálásra, mert sokkal könnyebb...
2012. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt inkább van arról szó, hogy ha egy játék pc-n rosszabb mint konzolon, hogy a port nem jó mint sem a pc hardverének minőségéről. Manapság már persze nem a legolcsóbb pc alkatrészekhez képest de nem egy nagy kaland egy ps3 hardvere.
2012. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

AMD Athlon II X4 631 2.6Ghz Quad Core Proci

4GB RAM

ATI Radeon x1950 Pro 256MB (Nemsokára lesz egy 1gigás)


Mondjuk ez a gép 50k volt, szóval nekem nagyon gyanús, de ez idáig még semmi baj nem volt vele.

Nekem az a baj hogy tudom hogy xBoxon meg PS3on sokkal jobb meg bugmentesebb minden, de ragaszkodom a PChez, meg a konzolokat se szeretem annyira

2012. okt. 3. 00:58
 6/6 A kérdező kommentje:
És ezt elfelejtettem: Nem olyan helyeken vettük a gépet mint pl. Pc-Outlet, hogy előre összerakott vacak, mert olvastam hogy jobban megéri külön alkatrészekből összeállítani, és összerakni így azt is csináltuk :D
2012. okt. 3. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!