Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj, miért ilyen...

Mi lehet a baj, miért ilyen kicsi az FPS-m, mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Gondolom legtöbben ismeritek az a játékot,hogy

Counter-Strike 1.6 ...Nem kell hozzá nagy gép és elég élvezhető is,legalábbis számomra.

A problémám csak az lenne,hogy az FPS-m katasztrófa.10-30 között ugrál ha egy kicsit többen vagyunk egy szerveren.

Nem tudom mit csináljak,mindenki azt mondja,hogy beállítás hiba,de már mindent levettem kicsire meg kivettem a pipákat,16bittel játszok,de SEMMI!...Nem tudom,hogy hardver probléma-e vagy programozási probléma..a cfg-ben is állítottam már,a frissítéseket is kitöröltem.Steames vagyok.

Kérlek segítsetek,mit tegyek? :s...


Nincs egy erős gépem,de mindenki azt mondja,hogy ezzel mennie kellene normálisan 50-100 között az fps-nek.


Itt vannak a képek a gépemről:

[link]



[link]


Láthatjátok,hogy XP-m van szóval nem is WIN7-el huszárkodok..Vagy ezzel a géppel nem is lesz jobb? :(..

COD-2,WoW (lichking,cataclysm),command conquer tiberium wars,warhammer 40k, mindegyik játék szinte akadás nélkül megy közepes grafikán kicsit kisebb felbontásban.


1.6 ba is levettem a felbontást,de az sem használt.



2013. máj. 21. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott 40 FPS lenni sourcba,gyengébb géppel.Szóval próbálj egy FPS cfg-t berakni hátha jobb lesz.
2013. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oksa,megpróbálom!:)És köszi:)
2013. máj. 23. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nekem is steamon és ns-is. Már újra is lett rakva de alig segített valamit, és igy ahogy mondod a cod2 80-90 fps-el megy.
2013. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mathieu válasza:

Hali! :)

Szerintem szedj le egy NS játékot és ott próbáld ki az alábbiakat:

Szedd le:

[link] -> GUI... válaszd a High fps models.


[link] -> Sok szerveren nagyon gyakori mapp a D2. Itt egy high FPS map. :)


Az fps konfig jó ötlet, továbbá a minimum grafika is.

2013. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.Ment a zöld like ;)..

Am igaz is,NS el még meg sem próbáltam,hogy hátha azzal jó lesz.Mert ugye a steam frissítések meg minden sz*r miatt is laggolhatok. :S

2013. jún. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!