Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsolódik ki magától...

Miért kapcsolódik ki magától a netbook-om?

Figyelt kérdés
főleg akkor csinálja ha mozgatom. van vírirtóm úgyhogy biztos hogy nem vírusos. akkor is csinálja ha van benne akksi akkor is ha töltőn van és nincs akksi. valakinek valami ötlete?

2013. máj. 21. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

"van vírirtóm úgyhogy biztos hogy nem vírusos"

Attól még közel sem biztos, hogy nincs.


kimoccan a töltőd betápja, valószínáleg vagy meghajlott picit atűd, vagy amúgy sem passzos.

Amúgy mi a franckarikáért veszed ki az akut? Tedd vissza. Ott a helye!

2013. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

jó akkor lehet attól még vírusos de ezt nem amiatt csinálja. kiveszem ha itthon használom és a töltővel megy, én így kaptam meg a boltból (media markt) hogy azt mondták ha lehet így használjam, mert akkor tovább fogja birni az akk

van még rá garancia de nem tudom elvinni mert még máfél hónapig külföldön vagyok egyébként meg tanulnék rajta de ez eléggé megnehezíti. csak kíváncsi vagyok mi lehet ez

2013. máj. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!