Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » CS: GLOBAL OFFENSIVE: Mi...

CS: GLOBAL OFFENSIVE: Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pár hónap kihagyás után, újra szerettem volna játszani a GO-val, csak az az egy bajom, hogy AKAD. Igen, igen hardver csere, stb válaszok nem érdekelnek, mert eddig nem volt vele gond! Szóval:

Beléptem a játékba, bezártam a console-t a menüben és ahogy megmozdítottam az egeret az FPS-em 100-ról 20-ra ugrott, ha felmegyek egy szerverre, ugyanezt csinálja.. amikor billentyűzettel megyek semmi gond, de mihelyst megmozdítom az egeret, a játék megint akad.

Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a baj?

Előre is köszönöm!



2013. máj. 23. 11:35
 1/2 zseknar válasza:
Próbáld meg az alaplapi drivert, illetve az usb vezérlő driverét frissíteni, esetleg egérszoftver/driver újrarakás a legújabb gyártói verzióra. Lehet windows update-ről leszedett valami drivert ami bekavar.
2013. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

+1 az előzőnek.

Hozzáteszem próbálj lejebb venni a grafon vagy berakni egy FPS cfg-t.

2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!