Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tablet-et ajánlanátok...

Milyen tablet-et ajánlanátok 5 éves kislányomnak, amin sok logikai játék van és wifi-n keresztül internetezni is tud rajta és esetleg mese filmeket is le lehet vele játszani?

Figyelt kérdés

Utazáskor sokszor jól jönne.

Láttam több fajtát is csak itthon nem lehet kapni.

Az overmaxnak van egy fajtájú tablet-je gyerekeknek, csak 7éves kortól ajánlja. Meg a FUHU nabi-t néztem még, de azt nem lehet kapni itthon.

Max 30ezret tudunk rászánni.


2013. máj. 26. 20:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

vagy vegyek egy normál tabletet és arra play áruházból töltsek rá játékokat, meg meséket, zenéket? Láttam pl a Myaudio-hoz lehet olyan tokot kapni, amiben billentyűzet is van és úgy a lányomnak pont jó lenne, tudná billentyűzettel is használni.

Szerintetek?

2013. máj. 26. 21:28
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Max 30k-t tudtok rászánni (tehát gondolom nem vet fel titeket a pénz) de azért az 5 éves gyereknek tablet kell hogy utazáskor ne unatkozzon. Érdekes világ van...
2013. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

"és wifi-n keresztül internetezni is tud rajta"


Elvileg még írni-olvasni sem tud, akkor hogy fog "internetezni"? Ha meg netes filmeket akarsz lejátszani, akkor mindegy milyet veszel, úgyis te fogod megkeresni/elindítani neki.


Minden gonoszság nélkül, az ő érdekében, inkább valami készségfejlesztő fa-kirakósra, kifestőkönyvre, vagy hasonlóra szoktatnám rá, és nem az "internetre" meg az LCD kijelzőkre.

2013. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

vonaton nem fér el egy gyerek hátizsákban fakirakó, meg stb.

esetleg kifestő, mesekönyv. Hidd el itthon szoktunk mesélni, kifestőzni, meg foglalkoztató füzetben közösen feladatmegoldást csinálni, ami ovisoknak való meg homokozni és együtt főzni is szoktunk, sőt még oviba is jár. Gondoltad volna?

Nem visszavágni akarok, de az én gyerekem világ életében utált utazni, 2 éves koráig ordított bárhová mentünk és bármit vittünk magunkkal nem sokáig kötötte le a figyelmét. Most már nem ordít nyilván mert 5éves, de utál utazni kocsiban is, vonaton is.

Most nem tudom miért baj az ha összegyűjtöttük a névnapi szülinapi pénzt és veszünk belőle egy tab-ot, amivel elfoglalja magát és ott ülök mellette és együtt nézzük tab-on a mesét internetről, amit ugyan én írok be, mert olvasni nem tud, de jobb, ha egy bőröndnyi játékot viszünk a vonaton vagy hogy 100-szor kérdezi meg mikor érünk már oda? vagy inkább el se induljunk, mert nekem ilyen gyerekem van és mindjárt megkapom, hogy én vagyok a hibás, hogy nem tudom lekötni stb. Én olyan voltam, hogy szerettem utazni bárhová gyerekként is, a nővérem pedig utált és anyánk ugyanezt szenvedte vele végig, mint most én a lányommal, csak akkor még nem volt tablet, és anyám hiába szórakoztatta a nővéremet, ő csak ordított és szórakoztatni kellett 5 évesen is út közben.

Nem tudom miért rontanám el, ha veszek egy tabletet és ha utazunk, akkor út közben elfoglalja magát vele. Van egy másik gyermekem is és 1éves és vele is foglalkoznom kell út közben néha.

Akkor azért is meglincseltek, mert 2 éves korában hordozható dvd-t vettem neki és utána soha nem ordított út közben? Elromlott a dvd és azért gondoltam, hogy veszünk neki tab-ot.

Kövezzetek meg érte, aki nem ért egyet, nem tudok mást mondani.

2013. máj. 26. 22:10
 5/12 A kérdező kommentje:

mellesleg nem azt kérdeztem ki ért egyet és ki nem ért egyet azzal, ha veszek neki, hanem hogy milyet vegyek. De rövidre zárom a dolgot, akik szeretnének itt vitatkozni tegyék meg nyugodtan én nem ezért tettem fel a kérdést, hogy vita fórumot nyissak. Egyszerűen bemegyek a boltba és elmondom mit szeretnék és KINEK és szerintem nem én leszek az első sokak által akármilyen felfogásúnak ítélt szülő, aki a gyerekének Tablet pc-t vásárol. Biztosan nem néznek ki a boltban ezért.

Szerintem ne engedjétek a gyermekeiteket számítógép elé sem. Sőt számítástechnika órára se engedjétek be. Minek rontaná a szemét vele? Addig el lesz a gyermek a hintán a csutka babával.

2013. máj. 26. 22:19
 6/12 Lajos54 ***** válasza:
78%

Szerintem úgy kellett volna feltenni a kérdést, hogy "vennék egy tabletet, amin néha az 5 éves lányom stb."

Mindjárt nem kötöttek volna beléd :)

Ha a gyerek most 5 éves, akkor jövőre 6 lesz, aztán 7... Vegyél egy normál masinát, ami tudja a kívánt dolgokat, nem túl kicsi, hogy látni is lehessen, amit néznétek rajt. Ja, és belefér a családi költségvetésbe. Mondjuk úgy, hogy magadnak veszed, de néha megengeded a gyereknek, hogy például mesét nézzen rajta.

Így már talán nem mondja senki, hogy vettél volna magadnak inkább varrókészletet :)

2013. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Minek neked gyerek te szerencsétlen kretén?
2013. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
5 évesen tablet? Az igen... most már értem miért ez a sok kis iPhone huszár 13 évesen.
2013. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
No Comment... -.-
2014. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mi a tököm bajotok van emberek?
2014. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!