Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tablet-et ajánlanátok...

Milyen tablet-et ajánlanátok 5 éves kislányomnak, amin sok logikai játék van és wifi-n keresztül internetezni is tud rajta és esetleg mese filmeket is le lehet vele játszani?

Figyelt kérdés

Utazáskor sokszor jól jönne.

Láttam több fajtát is csak itthon nem lehet kapni.

Az overmaxnak van egy fajtájú tablet-je gyerekeknek, csak 7éves kortól ajánlja. Meg a FUHU nabi-t néztem még, de azt nem lehet kapni itthon.

Max 30ezret tudunk rászánni.


2013. máj. 26. 20:53
1 2
 11/12 Puller Mari válasza:
53%
Ég a napmelegtől a kopár szik sarja!
2015. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Bírom mikor valakik ilyen okosak hogy megítélik ki hogy neveli a gyerekét kíváncsi lennék nekik hány gyerekük van hogy így osszák az észt.Vagy hogy nekik gyerekkorukba nem volt tetriszük vagy tamagocsijuk amit egész nap lehetett nyomni mégis normális ember lett belőlük? Jó lett volna valami értelmes tanácsot olvasni mert most épp nekem is ilyen problémám van. Igen én is akarok venni az 5 éves lányomnak. Ugyanis sajnálatos módon kórházban voltunk pár napig amikor is nagyon jól jött volna valami amivel elfoglalhatta volna magát.Ha néha játszik vele, ugyanolyan fejlesztő lehet mint a kirakó, főleg ebben a világban amikor már mindenhez számítógép meg internet kell.
2015. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!