Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony vagy Skullcandy fejhallgató?

Sony vagy Skullcandy fejhallgató?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy fejhallgatót de nem tudom eldönteni ,hogy melyik legyen. Inkább az a fontosabb ,hogy melyik szól jobban de a kinézetére is adni szeretnék. Nem az utcára venném fől hanem otthonra kellene meg hosszabb utazásokkor vinném el magammal. Mind a kettő ugyanúgy 10000ft-ba kerül a Skullcandy külsőre nekem jobban tetszik és pozitívakat hallok róla de nem vagyok benne biztos ,hogy jobban megéri mint a Sony. Szerintetek melyiket vegyem meg? Sony vagy Skullcandy fejhallgató?



2013. máj. 27. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Most ahogy így gyakorikerdeseken olvasok a skullcandyről... hát elment tőle a kedvem. De azért légyszíves valaki válaszoljon :D
2013. máj. 27. 21:24
 2/10 anonim ***** válasza:

a skullcandy tényleg ótvar. nekem fülhallgató volt, de 2 hónap alatt magától elromlott (nem szólt egyik fülhallgató), ugyanez volt egyik ismerősömnek is vele 2hónap után kb. mondták rá, hogy szarul szól, én úgy hallottam jó, de most, hogy kicseréltettem garanciába sennheiser-re ,hát ég és föld a kettő a sennheiser javára.

a skullcandy-nél tényleg csak a külsőre mennek , a többi meg kb le van szarva.

a kettő közül egyértelműen a Sony . milyen sony-ra gondoltál? mert én tuti ilyet vennék a helyedben

[link]

2013. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A pontos nevét nem tudom a tescoban láttam és eléggé megtetszett viszont most a haverom eladja az ő fejhallgatóját mert megtetszett neki egy másik és most 6000ft-ért eladná.( eredeti ára 10000ft) Teljesen jó állapotú kb egy hete vette [link] erről van szó gondolkodom rajta ,hogy megvegyem.
2013. máj. 28. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
ez Sony MDR-ZX300? mert ha az, akkor a bolti ára 7 ezer és használtan max 4ezerért érdemes megvenni
2013. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bolti ára 10000ft bár gondolom te neten láttad 70000ft-ért de most beszéltem vele és 5000ft-ért adja és szinte új állapotban van.
2013. máj. 28. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Alkudd le 4500-ra

2013. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Csá van . Amúgy szerintem ne vedd meg még használtan se azt a Sony fejest , ja meg nem csak Sony létezik .


[link]


[link]


Nekem speciel AKG-m van és tökéletesen jó,ráadásul ez a kettő márka,gyártó csak fül-fejhallgatókkal foglalkozik,sokkal minőségibb a cucc mint Sony, vagy egyéb.

2013. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
[link] itt mennyi a kiszállítási költség? Sehol nem találom
2013. máj. 29. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!