Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptopot akarok venni és...

Tamás2024 kérdése:

Új laptopot akarok venni és ezek vannak a laptopba. Asus x55ud-sx155d grey fd tipus Proci Pentium B980 2400 Memoria 4906 DDR3 MB HDD:750 GB 1024 MB NVIDA GF 610 M LAN 10,100,1000 jó ez? Kérdem én? Vagy tudtok ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 20:35
 1/3 anonim válasza:

Én multkor ebből a családból vettem gépet, szerencsére irodába beszerzéshez és nem magamnak. A tapipad katasztrófa, a billentyűzet sem az igazi. Példának okáért a mienken (2db gép volt) az Fn funkciók ugyanolyan színnel voltak nyomva mint a normal billentyűk.

A proci+VGA kombó elég jónak hangzik, főleg ez a B980as proci. Bár azt el kell fogadd, hogy ez egy belépőszintű összeállítás, de a VGA karinak hála játékoknál nem lehet gond.

Egyébként nem írtad el, mert az x55vd az a speces gép amiről te írsz, az x55u széria AMD Fusionnel van szerelve.

Valamint csak 2db USB csati van rajta, ami szerintem kevés... :S

Ha hasonló gépet akarsz amit javaslok: Lenovo Ideapad B590 ( [link] árba majdnem ugynaott van, és az előnyök: 3db USB, matt kijelző (nagy ellenfényben nem lesz tükör a monitorodból, fél kg-val könyebb. Persze nem csak ez az egy alternativa létezik.

Javaslom amugy ha tudod valhol taperold meg az Asust, hogy neked is annyira kényelmetlen-e a tapipad/bill. Mérlegeld elég-e a 2 usb, (pl egyikbe megy egy egér, és akkor a másik pendrive, és kész)

Remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen sokat segítettél köszönöm szépen.Ha lenne még kérdésem még megfoglak kérdezni.
2013. máj. 31. 09:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Melyik a jobb proci a Pentium B980 (2400) vagy a Core i3 3110 M (2400)
2013. máj. 31. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!