Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a problémát?

Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
a régi vinyóm tönkrement, vettem egy újat, ami most szintén kezd meghalni. A régi is, mostmár pedig ez is ilyeneket csinál, hogy ha játszok , elkezd szaggatni, meg beakad a hang, aztán meg ha kikapcsolom, nem tudom visszakapcsolni, mert kiírja, hogy lemezolvasási hiba. Mi lehet a baj? Vírus? Vagy tönkremehetett valami más benne, ami miatt meghaltak a hdd-k is?

2013. jún. 2. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápegység milyen? Lehet, hogy az gyilkolja a winyókat?
2013. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

codegen 400w

az állapotáról nem tudok mit mondani :S

2013. jún. 2. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A codegen tápok állapotáról nem is kell mit mondani :)

Sajnos ezek a tápok nem valami minőségiek nekem vannak hosszú távú tapasztalataim, 10codegen tábpól 6 kezd el fél év után hibás feszültség értékeket leadni!


Az átlagfelhasználók a 100-200w-ot fogyasztó gépeikkel észre sem veszik, mert pont hibahatáron belül maradnak a tápok de hibásan működnek! Ezért ugye a garanciális csere sem mehet végbe!

2013. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudom letesztelni, hogy hogy működik a táp?illetve ha visszaviszem az 1 hetes vinyót, amin még garancia van, kicserélik, ugye?
2013. jún. 2. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a winyónak semmi baja, csak a táp nem tudjak kiszolgálni.
2013. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt honnan deríthetném ki?
2013. jún. 2. 15:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Live oprendszerrel kell rajta egy HDSentinelt futtatni, v. havernál kipróbálni.
2013. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!