Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell valamit letölteni,...

Hogyan kell valamit letölteni, majd telepiteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokatoknak ez a kisujában van, szerezzétek meg nekem is ezt az örömet.De lehetőleg ugy, hogy a pontos menetét leirva az egyiknek is meg a másiknak is.(Gondolom, azt mondanom sem kell:egy kezdő fordul Hozzátok bizalommal,mert feltételezem, Te is a nulláról küzdötted fel magad...)
2009. okt. 7. 10:08
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! Első kettő vagyok. Amit hozzátennék még, hogy nem kell félni a géptől, mert nem harap, másrészt alig van valami, amit elronthatsz (anyum állandóan ettől fél, de eddig még nem rontott el semmit, és az se lenne nagy baj...:) ). Legtöbbünk meg úgy tanulta kezelni a gépet, hogy órákig roskadt -(és roskad mai napig is, mert senki nem tud mindent, hisz állandó fejlődés van, követni kell....haladni kell...)- a gép felett, ha valamit nem tudott megoldani. Legalábbis részemről így történt, vagy pedig kérdeztem, vagy utánaolvastam és utána próbáltam.


No. A lényeg: A folytatás igen egyszerű. :) Kétszer rákattintasz a fájlra. Amikor látsz egy olyan lehetőséget, hogy Futtatás, akkor rákattintasz. Ha megvolt, akkor két lehetőség van. Vagy települ, vagy azt jelezve, hogy bizony elfelejtettél kilépni a böngészőből, kiírja a böngésző nevét és alul csak két lehetőséget látsz majd: 1. Cancel 2. Try Again.

Gondolom ha kilépsz a böngészőből, és a Try Again-re kattintasz, akkor már települ. Így lenne értelme.

De ha kilépsz a böngészőből, az ablakban a Try Again helyett pedig Cancel-t nyomsz, ezzel abból is kilépsz, és csak mindezek után futtatod a fájt akkor már nem fog kijelezni, hanem csak települ. Telepítés után érdemes mindenből kilépni, és újraindítani a gépet, mert egyes programok, elemek, beépülők igénylik. Ha valami nem megy, írd le.

2009. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!