Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell valamit letölteni,...

Hogyan kell valamit letölteni, majd telepiteni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokatoknak ez a kisujában van, szerezzétek meg nekem is ezt az örömet.De lehetőleg ugy, hogy a pontos menetét leirva az egyiknek is meg a másiknak is.(Gondolom, azt mondanom sem kell:egy kezdő fordul Hozzátok bizalommal,mert feltételezem, Te is a nulláról küzdötted fel magad...)
2009. okt. 7. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban kéne,valamelyik programot ?
2009. okt. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A Flash Player --például--

innen:


[link]

2009. okt. 7. 12:42
 3/11 anonim ***** válasza:
2009. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

T.12:44 - Sajnos ez nekem zsákutca. Az alábbi linken kapot válaszok mindegyikét végigcsináltam a leirtak szerint, de az eredmény még mindig nativ.Ezért is kértem egy pontos leirást, bizva abba, hogy ennek alapján a végére tudok járni a problémámnak.Egyébkét az ábrák sem mindenhol egyeznek.Windows XP-van.Internet Explorer8-al.Ha gondolod,. a pivimre is küldheted a leirás


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2009. okt. 7. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Letöltés és telepítés kizárólag a rendszergazdai fiókról történhet, ha meg van osztva a Windows. Ha nincs, ezt érdemes tapasztalt baráttal beállíttattni, mert biztonságosabb a felhasználói fiókról netezni. Először is, ne használd az Internet Explorert, nem jó. Ha van Mozilla Firefox a gépeden, azzal töltsd le: [link] Amikor kibontja, csak akkor futtasd, ha a bal sarokban nem piros a kis pajzs, mert azzal a fájllal valami gond van. Ha sárga, akkor futtasd. Telepités ellenőrizhető: Programok telepitése, törlése. Ott kell lennie minden használt proginak.
2009. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Internet Explorer felejtős, ott lehet a gépeden (operációs rendszer része, nem törölhető), de inkább ezt használd, sokkal jobb: [link]
2009. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tisztelt további válaszolók.

Én továbbra is a kérdésemre várom megtisztelő valaszaitokat.Az, hogy ki mit ajánl, az is ugyanaz az emelet, csak másik szoba.

A kvitelezés ( letöltés - telepités) gyakorlati része érdekel.Például az adott hely."Letölrés innen, katt. rá és tovább? De ugyanigy a telepitésnélo is .IE8-am van. ha ez fntos?

2009. okt. 11. 21:43
 8/11 anonim válasza:

De ha legtöbbünknek Firefox böngészőnk van...Nem biztos, de lehet.

Egy részt függ a böngészőtől, hogy mi az alapbeállítás, szóval leginkább persze a beállítástól. De ezektől csak az, hogy hova töltöd. A böngészőn (ami Nálad IE8) kell beállítani ezt: Felül ahol látod, hogy Fájl, Szerkesztés, Nézet....stb. lehetőségek közül (már ha így van...na látos ezért fontos a böngésző típusa) kiválasztod az Eszközök-et. Ott megkeresed a Beállításokat és IE-nél innentől nem tudom. Az is lehet, hogy bármit töltesz, nem automatikus a töltés a Mentés után, miután rákattintottál a linkre, kijön egy ablak, ami két lehetőséget kínál: 1. Megnyitás 2. Mentés. Te a mentést választod. Ezek után kijön egy ablak, és kiválaszthatod a mappát, ahova menteni szeretnéd. Ha kiválasztottad, akkor Mentés és csak meg kell várni, míg leöltődik a megadott helyre.


Amelyik linket akarod, azt így kell (mert hogy mindig másképp kell, csak a leírt "kiválasztás, mentés" része állandó.


Rámész a Töltse le most!-ra,

előjön egy kék rész, ott is: Töltse le most!,

aztán előjön egy ablak: install_flah_player.exe ...

Ekkor fájl mentésére kell menni, ha nem menti, nem változik szürkéből feketévé, akkor mégegyszer addig, amíg el nem fogadja. Ha elfogdta, eltűnt az ablak, a letöltés megtörtént, és mégsem tudod, hogy hova mentetted és nem akarsz utána kutatni a gépen, akkor a képernyő bal alső sarkában a Startra kattintás után kiválasztod a Keresés-t.

Fájlok és mappák ezek után...Aztán Fájt vagy Mappát, de mindig logikusan ajánlja, tehát nem kell görcsölni, ki lehet választani. Ekkor megjelennek mezők, amelyekbe paramétereket írhatsz: elég, ha a Fájlnév egésze, vagy része: mezőbe írsz. Ez esetben: install_flash_player.exe a fájl neve, de ennek elég egy részét is elég beírni.

Ha sikeres volt a keresés, jobb oldalt fogd látni, hol éred el, melyik mappában van. De megkeresni sem kell, ha futtatni akarod, hiszen innen eléred, ha a fájlnévre duplán kattintasz. Nagyjából ennyi.

2009. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A telepítés szintén több módon történhet. Attól függ, mit telepítünk, hogyan van felépítve...Ha alap dolgokat tudsz angolul, tudsz telepíteni. Csak bonyolultabb programoknál nem feltétlen, ha nem értesz a programhoz és sok lehetőséget felkínál. Ez ilyen programoknál nem jellemző.


Ezt kell tudni:


A Next a következő. Ha kiválasztottál valamit, pl. a telepítés helyét (kevés program van, ami nem kéri a telepítés helyét, tehát nincs egyéni választás), akkor, általában a Next-re kell kattintani. Ha valamit nem jól állítottál be, akkor Back.

Általában a C: meghajtón a Program Files mappa az alapértelmezett, tehát ha nem választasz, ide lesz telepítve.

Ha olyan programot telepítesz, ami egy másikkal együttműködik, tehát például a mint a böngészőnek és az Adobe Flash Playernek is van köze egymáshoz :),akkor előbb letöltöd az Adobe Flasht, aztán kilépsz a böngészőből, és utána telepíted a Flasht. Tehát előbb lépj ki . Na ezután telepítsd. Most nem tudom tovább írni, mert mert ki kéne lépnem, hogy megnézzem, pontosan hogyan települ:), de egyszerű lesz a telepítés.

2009. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két utolsó választ (amit feltételezek, ugyan az adta)

Akkor most következzen a telepités!Feszült figyelemmel várom.Csak valószinüsitem;lesz kiegészitő kérdésem!

2009. okt. 12. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!