Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Illegális szoftverhasználatnak...

Illegális szoftverhasználatnak minősül az, ha aktiválatlanul használjuk a windowst?

Figyelt kérdés
Elmélkedtem, és arra jutottam, hogy ha teszem azt felrakjuk a windows egyik példányát, amit letöltöttünk és aktiválatlanul használjuk (ugye maximum 30 napig), akkor az legális? Tehát ha valaki elszórakozik azzal, hogy minden hónapban újra rakja, akkor legális dolgot művel?
2013. jún. 3. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az úgy sem legális. És ki az a b@rom aki havonta rakja újra a gépet progikkal meg driverekkel meg frissítésekkel együtt???
2013. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy van ilyen. Engem csak az elmélete érdekelne. :D
2013. jún. 3. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elmélete az, hogy az aktiválatlan windows 30 napig használható. És nem sokszor 30 napig, hanem EGYSZER 30 napig. A további használata épp oly illegális, mint a feketén aktivált oprendszeré...
2013. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod újra rakni havonta a win 7-et,akkor Windows 7 Loader-t Extremet töltsd le.
2013. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!