Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek 25. 000FT-ért jó...

Szerintetek 25. 000FT-ért jó minőségű videókártyát kapok a gépembe?

Figyelt kérdés
pontosabban erre a fajtára gondoltam: [link] nagyon lassú a játékokhoz úgyhogy szeretnék bele venni egyet

#vgép
2013. jún. 4. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez most felpiszkált engem is. Mert amit én nemrég kinéztem, hogy az majd minden új játékot elvisz 100 felett volt. Főleg jót írnak róla, de azt már megtanultam, hogy az ilyen felhasználói kommenteket soha nem szabad még elolvasni sem, mert minden szentnek maga felé hajlik a keze és személyes tapasztalatom van arról, hogy nem egyszer ezek alapján választottam 2-3 termék közül és utólag kiderült, hogy mindig a másikat kellett volna. Szokatlanul olcsó és én inkább annak az egy rosszalló kommentnek hiszek, de mondjuk az sem húzza le túlságosan :) De szerintem ennyiért meg kell venni, aztán ha mégsem válik be, még gyorsan (1-2 héten belül) meghirdetni 20.000-ért valami ürüggyel, hogy megszorultam, el kell adni a gépet, stb :)
2013. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennyiért perpill ez a legjobb.
2013. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!