Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudnám az excel-t jobban...

Hol tudnám az excel-t jobban megtanulni Miskolcon? Van tanfolyam valahol?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogyan tudnám megtanulni, néhány dolgot tudok. Szívesebben megyek el valahova, ahol elmagyarázzák, mint a neten. Szeretem az interaktív oktatást, a sima oktató könyvekkel szemben.


Köszi



2013. jún. 4. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem rendes Excel-tanfolyamot, meg közérthető oktatóvideókat nem nagyon fogsz találni.

Mi a bajod a könyvekkel?


Egyébként a legjobb tanulási módszer az, ha elkezded a gyakorlatban használni. Kicsit erőltetettnek tűnhet, de tényleg az ember azt tanulja meg legjobban, amit használ. Remekül lehet az excelt használni bizonyos hobbik, mindennapi dolgok terén.

2013. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Az alap dolgok mennek, de a képletesek már nem annyira... Aztan rajottem, hogy neha a formazas sem, ugy ertem ha sorrendet kell allitani, vagy blokkolni a cella mozgast.

A diagram keszites megy. Mint irtam, a kepletek nem, vmint az, hogy hogyan vezessem at egy masik lapra a korabbi eredmenyeket, mint hivatkozas es azt vegye alapul, stb.

Meg meg azokat se tudom, amirol talan meg nem is hallottam :):)

2013. jún. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!