Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy 'B' kategóriás jogsinál...

Egy 'B' kategóriás jogsinál hány kérdést kell összesen megtanulni kb, nektek mennyi idő alatt sikerült?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 75 kérdés van, 10et lehet hibázni, meg a képes kérdések 3 pontot érnek!?

2012. nov. 19. 18:56
 1/7 anonim válasza:
55 kérdés van ha jól emlékszem, erre szintén van 55 perced... de összesen 75 pontot kell elérni. Vannak 3 pontos kérdések- azt hiszem 10 kérdés- a többi egy pontos. Összesen 10 pontot veszithetsz, 65 ponttal lehet átmenni. Én azt javaslom ne a könyvet tanuld, hanem a gyakorló tesztcsomagot csináld orrvérzésig. Minél több tesztet megcsinálsz, annál nagyobb az esélye, hogy a vizsgán is visszajön ugyanaz a kérdés! Nekem amúgy harmadjára lett meg, bár az elsőre nem tanultam szinte semmit. A másodikra többet tanultam, az éppen nem sikerült (62 pont lett). A harmadikon pedig 66 ponttal mentem át. De sok ismerősömnek sikerült elsőre, nem ördőngősség!
2012. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tesztsort kell gyakorolni, naponta többször, és így jobban megjegyzed, és rögzül.
2012. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%

Valóban több értelme van a tesztet csinálni, mint a könyvet forgatni, egy hétvége alatt be lehet vágni az egészet. Arra már nem emlékszem, hogy hány kérdés van, 75 a max pontszám, 65 től engednek át, és a képesek 3 at érnek, úgyhogy ez stimmel.


Sacc\kb azt mondanám, hogy 200-250 kérdés van, de a túlnyomó része elég egyértelmű, nem kell agysebésznek lenni ahhoz, hogy átmenjen valaki(egyre biztosan emlékszem, amin a vizsgán hangosan felnevettem, már nem emlékszem pontosan, hogy hogy volt megfogalmazva, de a lényeg az volt, hogy a zebrán hogy mész át, az egyik válaszlehetőség az volt, hogy átslisszolsz a gyalogosok között..:))

2012. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem pedig a szabályokat kellene megtanulni, nem a kérdés-válasz kombókat!


De legalább már értem miért van ennyi béna ember az utakon, akik egy szokatlan helyzetben elvesztik a fejüket! Biztos nem volt olyan kérdés a gyakorló feledatsorban!

:(

2012. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vezetéshez van érzékem, szoktam rodeozni is, meg néha főúton is elmegyek, mivel nincs még jogsim ezért nem kéne leszólni, ráadásul nem tudom hogy mit hogy kéne tanulni ezért is kérdeztem meg
2012. nov. 19. 20:23
 6/7 anonim válasza:
Annyiban tudok segíteni, hogy valamelyik torlentordalról (ne legyünk álszentek)le tudod húzni azt a programot, amin vizsgázol. Fölösleges megvenni a tankönyvet meg a tesztkönyvet meg minden ilyen marhaságot. Letöltöd a progit (akár még a 2010-es is jó csak kb 10 kérdés változott az újban), van benne tesztkönyv rész azt átfutod 2-3x (1 nap alatt át lehet nézni 1x, szóval nem vészes), és utána töltesz szintén a programban teszteket. Nekem így lett 73 pontom elsőre. Semmi nehézség nincs benne.
2012. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SoundscapeToArdor válasza:

Ne a kérdéseket tanuld meg... Hanem a válaszokat. :)

Na, na... De tényleg. Nézd az ábrákat, olvasd a képeket, kérdezgess gyakorlottabb vezetőt. És vésd az emlékezetedbe. Sajnos nem lehet tudni, hogy ez meg ez lesz benne, tehát ezt, meg ezt kell tudni...

2012. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!