Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hibás telepítés,...

Mit tegyek? Hibás telepítés, sikeres visszaállítás

Figyelt kérdés

Felakartam telepíteni a win7 32 bites verzióját, amíg nem lesz 4GB ramom, mert most 2 van, de azóta szereztem 4-et.

Az történt, hogy bebootolt a telepítő, de csak kék kép és a kurzor látszik, na mindegy, nem csinált semmit.

De Azóta gépindításkor mindig kikell választani, hogy telepítő helyreállítás vagy win indítás. Ezt nem lehet megszüntetni? Esetleg azt a windows BT mappát kell kitörölni a D-ről?



2013. jún. 5. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van a d vinyón windows?
2013. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a D-n van, hanem létrehozott, gondolom a visszaállítás vagy nem tudom mi miatt egy 900MB-os mappát a D-re $WINDOWS.~BT néven
2013. jún. 5. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Formázz egy komplettet, és úgy menjen a c-re.
2013. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem akarok, most lett feltéve pár napja a win 7, akitől vettem.
2013. jún. 5. 16:53
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Aktuális-e még? Start menü, vezérlőpult. Rendszer ikon ,puff. Bal oldali keresősáv: Speciális renszerbeállítások - speciális fül- (alant)indítás ás helyreállítás; beállítások gomb. Ott rendszerindítás. Rendszerek listájának, és helyreállítási beállítások megjelenítése pipa Ki! Miután pontosan megadtad az alapértelmezett operációs rendszert. Elvileg legközelebb simán indul majd a gép.
2013. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!