Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Itthon a számítógépemen linux...

Esme33 kérdése:

Itthon a számítógépemen linux van. Elég lassú és sokszor meg sem nyitja a fájlokat. Van egy samsung win 7 telepítő cdm . Feltehetem rá a windowst? és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább kérj meg valakit, aki megcsinálj! (persze némileg több tudással)
2013. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Fel.

Google barátod: "windows 7 telepítése"


Több tucat leírást fog neked találni, még videókat is ha lusta vagy olvasni.

2013. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Samsung Win7 telepítő? Az valószínűleg valami OEM lehet, szóval nem.

Milyen fájlokat nem tudsz megnyitni?

2013. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából minden lassú rajta , most ppt-t szerettem volna megnyitni...
2013. jún. 4. 13:25
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Amúgy tényleg jobban jártán, ha keresnél egy hozzáértő megbízható ismerőst, akinek normális telepítőlemeze is van nem ilyen OEM vacak. Ugyanis ha valamilyen komplikáció lép fel telepítés közbe vagy után, akkor nem hogy lassú rendszered nem lesz, de semmilyen se.
2013. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
*jártán = járnál
2013. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beállításbeli gondjaid lehetnek, vagy el lett szúrva a telepítés. Nem tudom hogy van ez, de valahogy az oprendszerek telepítés közben is el tudnak csesződni, amikor látszólag minden flottul megy. Tapasztaltam már Linux-szal is, hogy indokolatlanul lassú, Windows-zal, hogy kezdettől fogva szar az egész (már a szokásoshoz képest is).
2013. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!