Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket vegyem?

Szerintetek melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó telefont. Eddig még csak nyomogatósom volt, de ismerem az érintőseket, sok mindenkinek van körülöttem okostelefonja. Nem tudom, hogy Samsung Galaxy Advence-t, vagy samsung Galaxy Mini-t vegyek? Kérem, hogy tapasztaltak válaszoljanak... Nekem fontos lenne, hogy legyen jó a kamerája, lehessen rá programokat tölteni... Csak azt szeretném még kérdezni, hogy ahhoz, hogy programokat tudjak letölteni, szükség van valami regisztrációra gondolom, de ahhoz, hogy tudjak regisztrálni, ahhoz meg kell adnom egy bankszámlaszámot nem?? Tudom, hogy az appstore-ból is csak bankszámlaszámmal lehet letölteni programokat, vajon ez is ilyen? Fontos a válaszotok véleményetek, kérlek írjatok többen!

2013. jún. 5. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell bankszámlaszám, és szerintem az Advance sokkal jobb
2013. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Advence !
2013. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!