Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az ujonan létreho...

Hogyan tudom az ujonan létrehozott . @gmail.com levelező fiókomat bevinni az OutlookExpress alá, hogy egyhelyről tudjam kezelni az öszes levelemet?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmetlen, hogy az összes levelemet nem láthatom egyhelyen. Be kell lépni külön az OutlookExpress-be és külön be kell lépni a Google-ba is. A feleségem gépén Win7 alatt Windows Live Mail 2011 levelező fut. Az alá be lehetett vinni a gmal leveleket is. Miért nem lehet ezt az OutlookExpress-el is megcsinálni? Vagy csak én vagyok ügyetlen és valamit nem találok?

2013. jún. 6. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
POP3 v. IMAP kapcsolattal.
2013. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A webesen lépj be a fiókodba, aztán jobb sarokban fogaskerék: Beállítások. POP/IMAP. valamelyiket jelöld be, nálam mind a kettő megy, mert mobilról IMAP, Thunderbirdből POP3 van, de megmarad egy pld. a levélből a webesen is. Pl. POP, minden ezután érkező levél, mented, kilépsz. Outlook Espress-ben Postafiók létrehozása. Fel fogja ajánlani a portokat. Csak régebben használtam, a Thunderbird sokkal egyszerűbb és könnyen beállítható.
2013. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!