Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A BGF-KVIK-n a regisztrációs...

A BGF-KVIK-n a regisztrációs héten kell bevinni egyben a költségtérítési díjat vagy van havi fizetési lehetőség is?

Figyelt kérdés
Ma jött meg az értesítő a felvételről, ott ír valami költségtérítési díjbefizetést, de nem derült ki belőle, hogy egybe kell majd bevinni a pénzt, vagy lehet-e választani havi fizetési lehetőséget is, a honlapjukon meg nincs erről semmi.

2012. aug. 1. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Átutalással csináltam mindig. Láttál már bankot?
2012. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...és gondoltam h átutalással kell a neptunon keresztül
2012. aug. 2. 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet egybe, vagy két részletben, tanulmányi osztályon mond meg hogy két részletben szeretnéd fizetni. Az egyik részletet szeptemberben kell a másikt meg októberben. Amúgy meg, 3 féle képpen tudod befizetni: 1. Kérsz csekke feladod postán, 2. Ha nem maestro kártyád van akkor a neptunvan is betudod, 3. Átutalod a pénzt a suli számlájára. Sztem a valaszd a neptuno fizetest az a legtisztabb!:)
2012. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!