Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eredeti diablo 2 cd-m van, de...

Eredeti diablo 2 cd-m van, de ezel jáccottam tört szerveren. (a kyra-n). Visszamennék bnetre, de hiába klikkelek a bnet regedit file-ra akkoris a kyrás realmon indul és nemtudom megoldani h bneten tolhassam:S mit tegyek? Seiiiicssséééég

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 15:57
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Töltsd le a hivatalos oldalról a Server Reset-et és futtasd:

[link]

2013. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm h probálsz segiteni,de sajnos ez nem müködött:S anyi volt a változás hogy már nem aztirja gateway-nél h Kyra hanem lehet választani h europai asiai stb gateway.de beirom a kyrás jelszavam meg az akkunt neves és feltudok lépni.ha create new akkuntra klikkelek akkorisa a kyrára tudok uj akkot regelni csak:S
2013. jún. 7. 16:17
 3/6 A kérdező kommentje:
aztis csináltam amit ott ir ahonnan lesettem a bnet reg file-t hogy kitöröltem a leirtak alapján H-cay local masine vagy miaszöszböl a bnetes cuccot.minda 2-t ugy ahogy leirta.de igyis a kyrára tudok csak logolni.letöröltem mindent ami diablo2 és ujrais telepitettem de igyis a kyra.nemértem mit tehetnék még?
2013. jún. 7. 16:23
 4/6 CspCsj ***** válasza:

Gondolom innét próbáltad:

[link]


A harmadik részben említett Hosts fájlt a c:\Windows\System32\Drivers\etc\ mappában keresd és azt is nézd át ha látsz battle.net-et tartalamzó sort, töröld.

2013. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Starcraft és Diablohoz van egy ksi gateway editor alkalmazás. Az ilyen elkutyult beállításokat azt hiszem volt hogy így raktam helyre 1-2 alkalommal. Mondjuk ehhez ismerni kell a bnet adatait.... A bnet webes felületen vagy goole-ban tuti megtalálhatóak az EU, US meg egyéb szervercímek és portok.
2013. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ujraraktam a win8-am igy megoldodott a probléma:) köszönöm a helpet
2013. jún. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!