Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem érzékeli?

Mit csináljak, ha nem érzékeli?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek a gépekhez... Most jöttem haza az osztálykirándulásomról és a képeket fel akarom rakni a laptopomra. Próbáltam beletenni a memóriakártyát, de nem észlelte. Aztán próbálkoztam USB-vel, de azt sem észlelte. A telefonomat érzékelte... Akkor a fényképezőmet miért nem??? Valaki nem tudna segíteni? Nagyon hülye vagyok ilyen téren...

2013. jún. 6. 18:45
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Első kérdés: használtad már a kártyaolvasót a laptopon? Mert az is lehet, hogy az nem működik. Illesztőprogram fel van telepítve hozzá?

Második kérdés: maga a fényképezőgép érzékeli a számítógépet? Nem ismerem sem a fotómasinádat, sem a laptopodat, de van olyan digitális fényképezőgép, ami csak saját programjával (amit lemezen adnak hozzá) hajlandó arra, hogy kommunikáljon a számítógéppel. Illetve egyes fényképezőgépeknél előre ki kell választani a saját menüjükből, hogy csatlakozzanak USB-n. Az sem mindegy általában, hogy a fgép milyen állásban van, nézd meg a leírását.

Vagy legalább áruld el a laptopod és a fényképezőgéped típusát.

2013. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Egyik ismerősöm mondta, hogy indítsam újra a gépet... -.-" Na jó, azt tudtam, hogy hülye vagyok, de hogy ennyire??? Oké... De azért köszönöm szépen a szándékot, hogy akartál segíteni! :)
2013. jún. 7. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!